مکالمه و آیلتس

برنامه کلاس های مکالمه و آیلتس

ویژگی کلاس های مکالمه ترمی آکادمی در یک نگاه:

  • کلاس های VIP مکالمه برای افزایش کیفیت و بازدهی
  • ظرفیت محدود 4 تا 8 نفر
  • استفاده از بهترین و قوی ترین اساتید زبان
  • استفاده از بهترین و بروز ترین کتاب های آموزشی بین المللی

 

درحال حاضر کلاس های مکالمه و آیلتس آکادمی زبان فقط به صورت حضوری و به صورت VIP و با تعداد محدود برگزار می گردند.

کلاس های ما در رده های سنی کودکان ( 7 تا 11 سال )، نوجوانان (12 تا 17 سال ) و جوانان ( 18 تا 30 سال) و بزرگسالان ( 30 به بالا) برگزار می شود.

به دلیل افزایش کیفیت و بازدهی کلاس ها ( که تمام تمرکز این مجموعه بر روی آن است) تعداد زبان آموزان در هر کلاس 4 تا 8 نفر است که از طریق آزمون تعیین سطح انتخاب می شوند. بدیهی است کسانی که زودتر ثبت نام کنند در اولویت هستند.

کلاس های تخصصی آیلتس

افرادی که بالای 18 سال دارند می توانند پس از گذراندن دوره های مقدماتی و یا درصورت داشتن حد متوسط زبانی در کلاس های آیلتس ما شرکت کنند. برای شرکت در کلاس ها نیاز به یک آزمون و یا مصاحبه تعیین سطح است که با هماهنگی موسسه انجام می گردد.

برنامه کلاس های حضوری ترمیک آیلتس آکادمی زبان

برای ثبت نام در ترم جدید کلاس های آکادمی زبان از همین امروز اقدام کنید.

شما می توانید از طریق شماره تلفن 01144470721 به صورت تلفنی و یا از طریق واتس اپ با ما در ارتباط باشید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام می توانید به صورت حضوری نیز به آکادمی زبان به آدرس مازندران، نور ، میدان امام، ضلع شمال شرقی، پاساژ واحدی، طبقه بالا رجوع کنید.

منشور انضباطی، اخلاقی و مقررات آموزشی آکادمی

آکادمی زبان دکترحسینی با توجه به اهمیت دوره های آموزشی خود ، عدم رعایت مسائل انضباطی و مقررات آموزشی را باعث ایجاد بی نظمی و پایین آمدن بازدهی کلاس و دوره ها می داند که در نتیجه منجر به عدم بهره گیری کافی زبان آموزان می شود . لذا آیین نامه انضباطی این موسسه جهت اطلاع رسانی در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت که رعایت تمامی موارد آن برای داوطلبان محترم الزامی است و در صورت عدم رعایت آن ، آکادمی زبان محق خواهد بود بدون برگشت هیچ گونه هزینه ثبت نام و توضیحی ، زبان آموز خاطی را از ادامه شرکت در کلاسها منع کند.

۱- رعایت موازین اخلاقی و شئونات اسلامی ، پرهیز از تجمع در محیط مقابل ساختمان محل برگزاری کلاس‌ها

۲- زبان‌آموزان گرامی در نظر داشته باشند که آزمون کتبی پایان ترم پس از اتمام ساعات آموزشی در نظر گرفته شده برای آن سطح برگزار می شود که در جلسه آخر پایان هر ترم تعیین می گردد.

۳- جهت حفظ انضباط آموزشی موسسه، غیبت بیش از حد مجاز (بیش از 2 جلسه برای هر ترم)، به معنای حذف زبان آموز از کلاسها تلقی می‌شود و بدیهی است که در این صورت هیچ شهریه‌ای عودت نخواهد شد .

۴- زبان آموزان ملزم هستند ۵ دقیقه قبل از شروع کلاسها در محل تشکیل کلاس حاضر باشند. (آوردن همراه هنگام تشکیل کلاسهای درسی اکیدا ممنوع است.)

۵- خانواده محترم شهدا و ایثارگران (پدر، مادر و فرزند ایثارگر) و همچنین فرهنگیان  و معلمان عزیز با ارائه اصل کارت شناسایی ، 5 درصد تخفیف ویژه “جهت دوره های گروهی” برخوردار خواهند شد.

۶- مسئولیت کلیه حوادث، مشکلات کاری (علی الخصوص ماموریت های اداری)، شغلی و خانوادگی زبان‌آموز، مشکلات پزشکی و بستری‌های بیمارستانی صرفاً متوجه زبان آموز گرامی میباشد و موسسه آفرینش هیچگونه تعهدی در رابطه با عودت وجه و یا حتی جابجایی کلاس زبان آموز نخواهد داشت .

۷- تشکیل یک جلسه از کلاس حتی بدون حضور زبان آموز به منزله شروع کلاس‌ها می‌باشد .

۸- کلیه پرداخت‌های مالی در آموزشگاه اعم از پرداخت شهریه قبل از شروع ترم جدید به صورت انتقال وجه و یا پرداخت در محل انجام می‌شود در غیر این صورت ثبت نام زبان آموز انجام نمی گردد.

۹- با توجه به تعداد زیاد زبان‌آموزان و کمبود فضای کافی جهت پارک خودرو در زمان برگزاری کلاس‌ها، حتی المقدور از آوردن وسایل نقلیه شخصی خودداری فرمایید یا صرفاً در کوچه های اطراف موسسه نسبت به پارک خودرو اقدام فرمایید .

۱۰- در صورت انصراف زبان آموز یا درخواست جابجایی کلاس به هر دلیلی پس از ثبت نام، بیش از 10 روز کاری مانده تا شروع کلاس پس از کسر ۱۰ درصد، کمتر از ۱۰ روز کاری مانده تا شروع کلاس پس از کسر ۳۰ درصد از کل شهریه، مابقی عودت داده می شود و در روز شروع کلاس ( قبل یا پس از ساعت شروع )، تحت هیچ شرایطی هیچ مبلغی از شهریه پرداختی عودت داده نمی‌شود .

11- در صورت انصراف از کلاسهای خصوصی ، شهریه پرداختی این دوره ها در هیچ شرایطی چه قبل از شروع و چه پس از شروع دوره عودت نخواهد شد.

۱2- با توجه به حجم زیاد متقاضیان و تکمیل ظرفیت شدن کلاسها (معمولاً) از یک ماه قبل، زبان‌آموزان کلیه دوره ها لازم است از اواسط ترم جهت پیش ثبت نام ترم بعد اقدام نمایند. در غیر اینصورت مسئولیت اتمام ظرفیت کلاسها به عهده زبان آموز بوده و موسسه هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال اطلاع رسانی یا وقفه پیش آمده و یا تشکیل کلاس مجزا برای این زبان‌آموزان نخواهد داشت . جهت ثبت نام در ترم‌های آتی ، زبان آموز از اواسط ترم باید از طریق تماس با موسسه درخواست فعال‌سازی پنل شخصی خود را اعلام نموده و شخصا جهت پیش ثبت نام ترم بعد اقدام نماید .

۱3- در هر ترم ، یک آزمون شفاهی میان دوره و یک آزمون کتبی پایان دوره وجود دارد . هر آزمون تنها یک بار برگزار خواهد شد و زبان‌آموز محترم جهت ثبت نام قطعی برای دوره بعد ملزم به قبولی با کسب نمره ۱۴ از ۲۰ در آزمون شفاهی و ۶۵ از ۱۰۰ نمره نهایی میباشد .

تبصره: زبان آموزان تنها به شرط حضور و قبولی در آزمون شفاهی میان دوره‌، امکان حفظ پیش ثبت نام ترم آینده را خواهند داشت.

۱4- تسویه حساب مالی داوطلبان می بایست 7روز قبل از شروع کلاس به صورت کامل انجام شود. در غیر این صورت زبان‌آموز به صورت سیستمی (خودکار) از لیست کلاس حذف می‌شود و امکان بازگشت مجدد به آن کلاس وجود نخواهد داشت.

۱5- زبان آموزان محترم در هر ترم ، تنها مجاز به ثبت نام در یک کد کلاس می باشند نه بیشتر ، بدین معنا که در صورت تمایل به تغییر کلاس ، بایستی انصراف از کلاس را اعلام نموده و پس از کسر هزینه، کلاس دیگری را انتخاب نمایند .

توجه: در صورت اعلام انصراف از هر کلاس به هر دلیلی (عمداً یا سهواً) به هیچ وجه امکان بازگشت مجدد به آن کد کلاس وجود نخواهد داشت .

این قوانین برای همه کلاسهایی که توسط آکادمی زبان (چه حضوری و چه مجازی) برگزار می شود صدق می کند.

باتشکر

آکادمی زبان دکتر حسینی

×
×