آکادمی زبان

در سالهای اخیر موسسات مختلفی در زمینه کنکور و تحصیلات تکمیلی فعالیت داشته اند اما وجود یک گروه و موسسه ای که به صورت تخصصی در زمینه زبان تکمیلی و کنکور ارشد فعالیت داشته باشد کاملا حس میشد.
از سال ۱۳۹۸ فعالیت گروه آموزشی دکترحسینی صرفا باتمرکز بر آزمون ارشدزبان با همکاری جناب دکترسیدمصطفی حسینی، سرکارخانم دکتر میرزایی و سرکارخانم دکتر ابراهیمی آغاز شد و در این زمینه با دادن صدها مشاوره و تحلیل و برگزاری جلسات مختلف به صورت لایو و مجازی در پلتفرم های مختلف، به یاری خدا نتایج خوبی به ارمغان آمد.
برای گسترس اهداف خود در زمینه ی ایجاد یک مکان ثابت و موسسه تخصصی در زمینه ارشد زبان، تصمیم گرفتیم که موسسه ای را به صورت رسمی ثبت کنیم که اختصاصا در راستای خدمت به داوطلبین ارشد زبان باشد.

آکادمی زبان اولین موسسه ی تخصصی در زمینه تدریس کنکور ارشد زبان است که در سطح کشور به صورت برگزاری کلاس های آنلاین و همچنین جلسات مشاوره و برنامه ریزی درخدمت شما عزیزان است.
امیدواریم با یاری خداوند و تلاش و تعهد شما و همچنین اعتماد شما با بهره مندی از بهترین اساتید ایران در زمینه کنکورارشد، هرساله شاهد کسب رتبه های برتر توسط شما باشیم.

اساتید گروه

سیدمصطفی حسینی
از رتبه های برتر کنکور کارشناسی و ارشد که در دوره لیسانس بورسیه آموزش و پرورش شدند و در دانشگاه تربیت دبیرشهیدرجایی تهران تحصیل کردند و با کسب رتبه ۱۱ از کنکور دکتری آموزش زبان در دانشگاه اصفهان پذیرفته شدند.
همچنین ایشان دارای چندین مقاله و تالیف درزمینه آموزش زبان می باشند و در کنفرانس های مختلف شرکت و ارائه داشته اند.
با بیش از ۱۲ سال سابقه در زمینه تدریس کنکور و ارشد، درخدمت شما عزیزان در زمینه مشاوره و تدریس زبان عمومی و روش تدریس هستند.

آدرس پیج اینستاگرام
Drmostafahosseini

سارا میرزایی
رتبه ۲۱ کنکور دکتری و دانشجوی دکتری دانشگاه الزهرا تهران که سابقه ۳ سال تدریس دروس ارشد زبان را در دانشگاه های مختلف دارند یکی از بهترین اساتید درس زبان شناسی هستند. ایشان همچنین دارای چندین مقاله علمی هستند و در کنفرانس های مختلف آموزش زبان شرکت و ارائه داشته اند.

وحید قربانی
دانشجوی دکتری دانشگاه سراسری اراک و مدرس دانشگاه و مدرس کنکور با بیش از ۱۰ سال سابقه تدریس کنکور یکی از بهترین اساتید در درس آزمون سازی زبان هستند.

×
×